INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ – komplexní a individuální pomoc v oblasti řešení oddlužení při finančních obtížích.

Mgr. Lucie Dufková

advokátní kancelář

Potřebujete konzultaci s advokátem?

+420 608 513 855

DLUHOVÁ PORADNA

zkušenost a profesionalita společně s odbornou péčí ušité na míru vašim potřebám.

Zastupování v insolvenčním řízení

Nevíte, komu a kolik dlužíte, nemáte potřebné dokumenty? Umíme zajistit veškeré nutné podklady za klienta. Naše advokátní a insolvenční kancelář se za vás může rovněž zúčastnit přezkumného jednání a u insolvenčního správce. U podání insolvenčního návrhu (návrhu na povolení oddlužení) je právní zastoupení povinné. Právní zástupce může požadovat pouze zákonem stanovenou odměnu, která činí 4.000 Kč bez DPH v případě jednotlivce a 6.000 Kč bez DPH v případě společného návrhu manželů.

Advokátní kancelář Mgr. Lucie Dufkové hájí Vaše zájmy

Věřitelé často přihlašují do oddlužení své pohledávky navýšené o nezákonné úroky, pokuty či jiné penalizace. Víme, jaká je zákonná úprava, a klienta tak ochráníme před placením zbytečně vysokých částek. S našimi klienty spolupracujeme po dobu celého insolvenčního řízení. Pokud budete mít zájem o spolupráci i po povolení oddlužení (například v souvislosti s přezkumem pohledávek, jednání s insolvenčním správcem, popírání pohledávek apod.), neváhejte nás kontaktovat – připravíme vám nabídku na míru vašeho oddlužení.

Oddlužení odborně a spolehlivě

Nevíte si rady, jak vyhlásit osobní bankrot, oddlužení? Neorientujete se v podmínkách oddlužení? Jako advokátní kancelář se specializujeme na oddlužení fyzických osob, proto vám kdykoliv poradíme při vyhlášení osobního bankrotu. Neváhejte se na nás obrátit.